Kosmetika - kosmetické a relaxační ošetření
Pracuji s luxusní kosmetikou nové generace Natinuel a moderními kosmetickými  přístroji.
Natinuel jsou bioceutika při jejichž vzniku stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla,  potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných kosmetických výrobků. Bioceutika obsahují pouze látky naší pokožce vlastní a tím jí pozitivně ovlivňují, řeší problémy a omlazují. Jedná se o nejnovější generaci produktů, které jsou hypoalergení, neobsahují SLS, neobsahují parabeny, jsou vyráběny striktně podle norem EU a nikdy nebyly testovány na zvířatech
 NATINUEL účinkuje okamžitě, viditelně a trvale.
Před ošetřením provedu diagnostiku pleti s návrhem profesionálního ošetření  včetně doporučení domácí péče o pleť. Výhodou kosmetických výrobků Natinuel  je možnost kombinovat různá ošetření, která jsou schopná uspokojit více požadavků vaší pleti při jedné návštěvě Každé ošetření je sestaveno tak, aby bylo možné při něm relaxovat a maximálně si celou návštěvu v salonu užít.

Nabídka kosmetických programů

Ošetření zahrnuje  odlíčení, úpravu obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, lymfatickou nebo liftingovou masáž obličeje, očního okolí, krku a dekoltu, ošetření bioceutiky dle stavu pleti, přístrojové zapracování aktivních látek obličeje a krku + zábalovou masku s aplikací závěrečné péče.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Ošetření dekoltu s přístrojovým zapracování  aktivních  látek, zábalovou maskou dekoltu

Barvení obočí s regenerační péčí (tón barvy je míchán tak, aby obočí odpovídalo barevnému typu klientky i barvě vlasů) Barvení řas  + omlazení očního okolí + omlazující ošetření rukou + depilace + denní líčení po ošetření

Hydratační, protizánětlivé ošetření – program Hydra–you
Specifická kúra pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má protizánětlivý účinek.
Ošetření zahrnuje: odlíčení, lehkou úpravu obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu, ošetření bioceutiky obličeje a krku přístrojové zapracování aktivních látek, zábalovou masku s aplikací závěrečné péče.
Hydratace s hloubkovým čištěním bez masáže
Specifická kúra pro posílení pleti, hydratuje pokožku do hloubky a má hluboký čistící účinek, dodává pokožce pevnost, jemnost, hebkost a jas.
Ošetření zahrnuje: odlíčení, úpravu obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí + hloubkové čistění, přístrojové ozónové ošetření + ošetření bioceutiky obličeje a krku + zábalovou masku s aplikací závěrečné zklidňující péče.
Hydratační, rozjasňující a vypínací ošetření
Hydratuje, rozjasňuje a současně poskytuje estetický a funkční výsledek. Má vypínací efekt obličeje a krku, působí proti glykaci.
Ošetření zahrnuje: odlíčení, úpravu obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, lymfatickou nebo liftingovou masáž obličeje, očního okolí, krku a dekoltu, přístrojové zapracování aktivních látek na obličej a krk + zábalovou masku s aplikací závěrečné péče.
+ ošetření dekoltu přístrojovým zapracování aktivních látek, zábalovou maskou dekoltu.
Homeo Rose – LÉČBA KUPERÓZY
Na citlivou, zanícenou pleť s kuperózou. Termín kuperóza  označuje stav intenzivního a chronického zarudnutí obličeje nebo špičky nosu s dobře zřetelnými a rozšířenými žilkami. Jedná se o estetický problém, v některých případech se může rozvinout do dermatózy známé jako růžovka, rosacea.
Podrobné info 
Akné program
Speciální program na akné, nečistou pleť, rozšířené póry a mastnou pleť. Reguluje hyper-sekreci kožního mazu, eliminuje keratonické ucpávání. Má antibakteriální a keratolytické účinky. Nepigmentuje. U této kúry se neprovádí masáž.
Liftingová kúra
Ošetření  součastně poskytuje estetický a funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci a výplni vrásek, zpevnění kontur obličeje, působí proti glykaci, má liftingový efekt. Ošetření zahrnuje: odlíčení, úpravu obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, liftingovou masáž obličeje, očního okolí, krku a dekoltu, přístrojové zapracování aktivních látek na obličeji a krku, zábalovou masku s aplikací závěrečné péče.
Podrobné info
Liftingová kúra s masáží obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí + omlazení očního okolí
+ liftingové ošetření dekoltu s přístrojovým zapracování  aktivních  látek, zábalovou maskou dekoltu
Mandobionico – velice efektivní kúra 
Kúra vhodná pro všechny typy pleti. Pro citlivou a snadno reagující. Může být prováděna bezprostředně před nebo po opalování. Sjednocuje tón pleti, léčí dermatitidu. Působí také na regeneraci narušené kůže, regeneruje omlazuje.
Podrobné info
Interaktivní ošetření Bioaktivní
Inovativní ošetření pro zralou pleť převážně s projevy stárnutí, vhodné pro tenkou pokožku se ztrátou elasticity a pevnosti, na povolené kontury obličeje, vrásky různého typu, výrazně povrchové vrásky
Podrobné info
Botolift – speciální oblíbené ošetření na omlazení očního okolí (botoxový efekt)
Nahrazuje účinek botoxových injekcí přírodní cestou. Omlazuje oční okolí. Působí na tzv. vaky pod očima, tmavé kruhy. Vyhlazuje vějířky vrásek okolo očí. Aplikuje se samostatně i k jakémukoli ošetření nebo ve zvýhodněných kúrách 10 ošetření
Podrobné info
Aplikace Botoliftu ke kosmetickému ošetření
Samostatné ošetření


Kolagen III Anti- Aging, léčebná antioxidační terapie pleti vhodná od 33 let do 48 let
Vhodná pro projevy středního stárnutí pokožky pro obnovu fibroblastů, bio-stimulaci kolagenuIII v souvislosti s antioxidační působení, aplikace kúry na obličej a krk
Terapie zahrnuje: odlíčení, úpravu obočí, Kolagen III Anti-aging terapie obličeje a krku, liftingová masáž obličeje a dekoltu
Aplikace terapie Kolagen Anti- Aging  i na dekolt
INTERAKTIVNÍ P63 TERAPIE PLETI ucelená péče s efektem obnovení a omlazení, kompletní epidermis
Silně omlazující tříměsíční terapie 
Photo-aging bojuje proti předčasnému stárnutí převážně způsobenému nezdravým životním stylem a zejména opalováním obzvláště ve spojení s nevhodnou péčí. Suchá pokožka s vráskami různého druhu. Je významná při ztrátě elasticity a pevnosti pokožky. Účinky Zvyšuje tvorbu kolagenu. Aktivuje hlubokou restrukturalizaci GDE, MEC, obnovuje epidermis. Výsledkem této kúry je až o 70% zahuštěné podkoží.Kúra zahrnuje 18 aplikací během 3 měsíců + interaktvní sérum, které si klientka odnáší domů a každý pátý den ho nanese na obličej, krk a dekolt + 6 ošetření v salonu s aplikací a zapracování  speciálních produktů rozplánované na tři měsíce. 1 aplikace v salonu

 

Interaktive sérum – speciální produkt, který si klientka odnáší domů a nanáší ho každý pátý den doma, dle rozpis

 

Ceník jednotlivých úkonů při kosmetickém ošetření
Barvení obočí
Cena: 50 Kč
Barvení řas
Cena: 60 Kč
Vypichování mílií
Cena: od 10 Kč
Lehké denní líčení po kosmetickém ošetření
Cena: 100 Kč

Přístrojové ošetření

ACCURA je multifunkční přístroj na ošetření pleti od společnosti Sorisa. Umožňuje provádět tyto čtyři efektivní funkce:

 • Vysokou frekvenci (AF)
 • Termo AF
 • Elektroporaci
 • Lifting mikroproudy

Díky těmto funkcím, umožňuje tento přístroj provádět celou škálu procedur od čištění pleti, péči o mastnou či citlivou pleť, zpevnění, antiaging a hydrataci. ACCURA znamená novou pleť!

Chemické peelingy
– řešení s mimořádnými výsledky.

Profesionální peelingy jsou v různých koncentracích s maximálním efektem pro hloubkovou obnovu, projasnění a silnému omlazení pleti, zjemnění jizev po akné. Jsou vhodné pro všechny druhy pleti, včetně kuperózní.

Po aplikaci je pleť nádherně omlazená, osvěžená, pročištěná.

Hlavní účinky chemického peelingu:

 • hloubková obnova a silné omlazení pleti 
 • odstranění pigmentových skvrn
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek
 • léčba akné a vyhlazení jizviček po akné
 • vypnutí pleti
 • zmírnění nebo odstranění rozšířených a ucpaných pórů
 • zpomaluje proces stárnutí

Způsob aplikace:

 • očištění a tonizace pleti
 • aplikace kyseliny dle typu pleti
 • neutralizace
 • masážní zapracování speciálních výživných a léčivých přípravků do pleti
 • hydratační dvaceti minutová maska
 • závěrečné ošetření ochranným faktorem 50+

Vhodné pro:

 • akné
 • chloasma, melasma
 • jizvy, mateřská znaménka
 • povrchové, středně hluboké i hluboké vrásky
 • tmavé skvrny vzniklé po zánětu
 • ichtyóza, seboreická keratóza
 • fotostárnutí, korekce výrazových linek

Ošetření se může provádět po dvaceti dnech jako samostatné ošetření nebo jako kúra ve více opakováních. Záleží, jakého efektu chcete dosáhnout.

Po jednom ošetření je pleť jemná, sjednocená barevně a výrazně omlazená. Série ošetření zajistí trvalejší výsledky.

Po tomto ošetření se nesmí pleť vystavovat slunci a první tři dny je nutné pleť ošetřit slunečním blokem 30-50 SPF.

V salonu je možné zakoupit Hydratační a ochranný krém s vysokým ochranným faktorem 50+.

Pomáhá chránit i tu nejcitlivější pleť před škodlivým účinkem slunečního záření. Je velmi vhodným přípravkem pro osoby po zásazích estetické chirurgie či po ošetření laserem nebo chemickým peelingem. Preventivně působí proti poškození kůže vnějšími faktory. Chrání před UVA a UVB zářením. Prevence fotostárnutí, slunečních erytémů a vzniku skvrn.